راهنمای خرید دستگاه کمک تنفسی | درمان کرونا با دستگاه کمک تنفسی | آرکا صنعت آریو

راهنمای خرید دستگاه کمک تنفسی

راهنمای خرید دستگاه کمک تنفسی

برای خرید دستگاه کمک تنفسی باید به نوع دستگاه و تناسب آن با نیاز شما ، ابعاد دستگاه ، کیفیت و برند دستگاه و میزان صدای دستگاه توجه نمایید.

دستگاه کمک تنفسی

دستگاه کمک تنفسی از تجهیزات بسیار مهم و حیاتی پزشکی می باشد که برای مراکز درمانی و منازل کاربرد دارد. این دستگاه ها در انواع مختلفی شامل دستگاه ونتیلاتور ، بای پپ ، سی پپ و دستگاه اکسیژن ساز  و در مدل های مختلفی می باشند.

دستگاه های کمک تنفسی با دستور پزشک به منظور کمک به روند درمانی سیستم تنفسی بیماران استفاده می شوند. این دستگاه ها در فرآیند دم و بازدم فرد بیمار ، نقش دارند. بیماری های متفاوتی مانند کرونا سیستم تنفسی افراد را دچار اختلال می کنند.

چه افرادی به دستگاه کمک تنفسی نیاز دارند ؟

افرادی که به صورت طبیعی توان تأمین اکسیژن مورد نیاز بدن را ندارند ، باید به صورت مصنوعی و با استفاده از دستگاه کمک تنفسی ، فرآیند دم و بازدم را انجام دهند. تا زمانی که فرد بتواند به شرایط ایده آل تنفسی برسد ، از این دستگاه استفاده می کند.

معمولاً بیماران برونشیت مزمن ، بیماران انسداد ریه ، افراد مبتلا به سرطان ریه ، افراد آسمی ، افراد درگیر ناراحتی های قلبی ، بیماران آمفیزم و بیماران درگیر اختلالات ریوی از افرادی می باشند که به خرید دستگاه کمک تنفسی نیاز دارند. گاهی این دستگاه ها با دستور پزشک برای درمان خروپف مورد استفاده قرار می گیرند.

این دستگاه ها برای منازل و مراکز درمانی می توانند استفاده شوند. دستگاه کمک تنفسی یک دستگاه حیاتی برای نجات جان بیماران می باشد.

انواع دستگاه های تنفسی

آشنایی با انواع دستگاه های کمک تنفسی برای انتخاب و خرید دستگاه کمک تنفسی به شما کمک می کند تا بهترین و مناسب ترین نوع دستگاه را انتخاب کنید. یک دستگاه  کمک تنفسی مناسب به شما کمک می کند که تمام فعالیت های روزانه خود را به آسانی و بدون کمبود اکسیژن و کمبود انرژی انجام دهید.

از بهترین انواع دستگاه کمک تنفسی ، اسپیرومتر ، سی پپ ، بای پپ ، ونتیلاتور تنفسی ، نبولایزر ، آمبوبگ و دستگاه اکسیژن ساز را می توان نام برد. حال قصد داریم با یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه های کمک تنفسی آشنا شویم.

معرفی دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه پزشکی برای تأمین اکسیژن مورد نیاز بیماران است. افرادی که غلظت اکسیژن موجود در خون آنها کم می باشد نیاز به دستگاه اکسیژن ساز دارند. از رایج ترین دستگاه هایی که برای خرید دستگاه کمک تنفسی ، توسط پزشکان تجویز می شود ، دستگاه اکسیژن ساز می باشد.

 

خرید دستگاه کمک تنفسی

در این دستگاه ، هوا از پیرامون محیط دریافت می شود. با استفاده از رابط های الکترونیکی این هوا به داخل دستگاه رفته و پس از جداسازی نیتروژن موجود در هوا توسط فیلترها ، اکسیژن خالص به کمک ماسک یا کانولای بینی به بیمار منتقل می شود. دستگاه اکسیژن ساز در انواع گوناگونی شامل دستگاه اکسیژن ساز صنعتی و دستگاه اکسیژن ساز طبی و … طراحی و تولید می شود.

امروزه استفاده از دستگاه اکسیژن ساز با توجه به شرایط کرونایی موجود ، افزایش پیدا کرده است.

 خرید دستگاه کمک تنفسی

دستگاه اکسیژن ساز به علت مزایایی که دارد در میان دستگاه های کمک تنفسی ، متمایز شده است. از مزایای دستگاه اکسیژن ساز به صدای پایین دستگاه ، ابعاد مناسب ، غلظت مناسب اکسیژن ، قابل حمل بودن ، سرعت ایده آل اکسیژن رسانی می توان اشاره نمود.

خرید دستگاه کمک تنفسی

برای انتخاب دستگاه کمک تنفسی ، در نظر داشته باشید که حتماً با پزشک مشاوره و در صورت تأیید پزشک ، اقدام به خرید دستگاه کنید. زیرا پزشک تشخیص می دهد که دستگاه کمک تنفسی برای کمک به درمان بیماری شما و شرایط فعلی شما مناسب می باشد یا بی فایده است.

همچنین پزشک نوع دستگاه تنفسی که برای شما مناسب می باشد را معرفی می کند. پس از تأیید پزشک می توانید دستگاه کمک تنفسی را به آسانی از مراکز معتبر فروش و عرضه این محصول ، خریداری کنید.

در خرید دستگاه کمک تنفسی به کارت گارانتی محصول توجه فرمایید. تمامی دستگاه های کمک تنفسی معتبر و با کیفیت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. اگر در زمینه انتخاب و خرید این محصول ، سؤال یا ابهامی دارید می توانید با متخصصان و کارشناسان مشاوره نمایید و سپس اقدام به خرید کنید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ArabicEnglishPersian